
Hei lørdag! Dagene bare flyr og jeg skal prøve å ta meg helt fri denne helgen og bare lade batteriene og la inntrykkene fra uken som gikk synke helt inn. For det var en veldig bra uke!
Jeg har ekstremt mye bilder å gå igjennom etter Stockholms-turen med Ellos Home tidligere denne uken, men håper å få ferdig flere innlegg om ikke så lenge. Vi fikk blant annet både tips og inspirasjon til inne og uteplassen, og det førte til at jeg startet helgen med å rydde her hjemme! Jeg har lenge følt behov for fornyelse og da synes jeg det er best å rydde ut og sotere, før man setter i gang med andre planer eller shopping.
Apropos vår, hvor fresht er det ikke med en hvit manikyr? Jeg pleier ofte å ha det på tærne om sommeren, men akkurat nå er jeg helt hekta på hvite negler. En fin liten detalj, akkurat som hjertet i kaffen hos den lille perlen Gamla Orangeriet Bergianska, som ligger litt utenfor Stockholm. Ha en nydelig lørdag da dere!
Hei Silje
Så utrolig stilig med hvite negler til denim:)Silje, hva heter lakken du har brukt, ønsker meg den:)
Ønsker deg og dine en strålende helg i det fine været.
Hei Heidi, den er fra Dior og heter Optic White. Tusen takk!Håper helgen har vært herlig!